A Pécsi Rotary Club már hosszú évek óta kiemelt feladatának tartja a Pécsett tanuló tehetséges fiatalok felkutatását és azok támogatását, előmenetelük segítését. Úgy gondoljuk, hogy a tehetségeket helyzetbe kell hozni, meg kell adni nekik minden esélyt ahhoz, hogy az életben sikeresek lehessenek. Ez fontos az egyén, a család számára, egyúttal hozzájárul Pécs és térsége fejlődéséhez, a minőségi, magas hozzáadott értékű gazdasági és társadalmi tevékenységek erősítéséhez, hosszú távon pedig ahhoz, hogy városunk és térségünk minél sikeresebb lehessen európai és világ szinten egyaránt.

A Pécsi Rotary Ösztöndíj pályázat kiemelt célja a tehetséges pécsi fiatalok támogatása annak érdekében, hogy kiemelkedő művészeti vagy tudományos vagy sport tevékenységüket kibontakoztathassák, elmélyíthessék, ezáltal a kiválósági területükön a jövőben sikeresek lehessenek.

Jelentkezés és további részletek