2017. december 12., kedd - Gabriella
2014. február 11. - Rotary díjátadó ünnepség
2014. március 26., szerda
A Pécsi Rotary Klub kitüntetettjei

A Pécsi Rotary Klub alaptörekvése a tehetséges, adott esetben rászoruló fiatalok támogatása. Az elmúlt esztendőkben számos középiskolás vehette át a Pécsi Rotary Klub Alapítvány díját, kapott támogatást céljai eléréséhez.
Idén kilenc diákot ért az a megtiszteltetés, hogy kiemelkedő tanulmányi eredményéért, közéleti munkájáért, valamint magas színvonalú művészeti tevékenységéért elismerték.

2014. év kitüntetettjei:

Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola:

Dráma tagozat: Arató Ármin

Zeneművészeti tagozat: Felszegi Dalma (zongora), Fellegi Dávid (gitár)

Képzőművészeti tagozat: Szuromi Luca

Táncművészeti tagozat: Szígyártó Szandra

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium:

Hidasi Valentin 12. évf. kiemelkedő tanulmányi eredményéért, közéleti munkájáért.

Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola:

Polics András 13.G, Rostás Márk 12.E kiemelkedő tanulmányi eredményükért, közéleti munkájukért.

Pécsi 500. számú Angster József Szakképző Iskola

Hegedűs Csaba Áron 12/6. kiemelkedő tanulmányi eredményéért, közéleti munkájáért.

Uhrik Dóra Kossuth-díjas táncművész is Rotary-díjban részesült a klub és a Pécsi Művészeti Gimnázium közötti kapcsolat elmélyítéséért.

Forrás: www.pecsinapilap.hu