2017. december 12., kedd - Gabriella
Rotary Pécs Advent 2016
Puszpán Zoltán
2016. november 26., szombat

A Pécsi Rotary Club hagyományaihoz híven idén is megszervezi a Rotary Advent jótékonysági ünnepségsorozatot a Széchenyi téren. Ennek keretében az Adventi időszak mind a 24 napján más-más rászoruló tehetséges gyermeket támogatunk 100-100 ezer forinttal. A támogatás átvételét követően iskolájuk az Ő tiszteletükre ünnepi műsor adnak elő és feldíszítik saját karácsonyfájukat. A támogatás helyi cégek és pécsi polgárok felajánlásával valósul meg, akik a Nádor szálló homlokzatán kialakított az ország legnagyobb adventi naptárában jelennek meg.

A Pécsi Rotary Club tagjai remélik, hogy az Adventi Ünnepségünk nemcsak a jutalmazottnak, hanem az iskola minden tanulójának és a megjelent közönségnek maradandó élményt fog nyújtani.