A Rotary Club Pécs emléklappal és pénzadománnyal köszönte meg a napokban a PTE Klinikai Központ Sebészeti Klinika Covid Osztályára vezényelt munkatársainak áldozatos munkáját. A 38 dolgozó összesen 2.000.000 Ft pénzadományának forrása pécsi, baranyai vállalkozások, magánszemélyek és a Rotary Club Pécs volt.

Soha nem látott összefogásra késztette az országot a fogjunkössze.hu kampány, melynek megálmodója dr. Ficzere Andrea, a Magyar Kórházszövetség elnöke. A weboldal életre hívásának célja a covidellátásban elkötelezetten dolgozók és családtagjaik mindennapjainak könnyebbé tétele pénz, étel-ital, eszközök, élmények és rekreációs tevékenységek adományozásával. A kampány fő támogatója és egyben egyik legfontosabb háttérszereplője a Magyarországi Rotary Clubok Szövetsége. A jótékonysági akciókban való sok évtizedes tapasztalatuk, hitelességük most is garancia arra, hogy az adományok minden címzetthez eljussanak.

A lenti fotók a az adományozó oklevelek átadásáról készültek a Sebészeti Klinika Covid Osztályán.