A Pécsi Rotary Ösztöndíj Pályázat kiemelt célja a tehetséges pécsi fiatalok támogatása annak érdekében, hogy kiemelkedő művészeti vagy tudományos vagy sport tevékenységüket kibontakoztathassák, elmélyíthessék, ezáltal a kiválósági területükön a jövőben sikeresek lehessenek.

A 2021. évi Pécsi Rotary Ösztöndíj Pályázat tervezett forráskerete 1.500.000 Ft.

Pályázatot nyújthat be a középiskolai tanulmányait jelenleg Pécsett folytató, magyar állampolgársággal rendelkező természetes személy, aki a pályázat benyújtásakor az alábbi feltételeknek megfelel:

• tanulmányokat folytat Pécs valamelyik középiskolájában (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium);
  • életkora: 14-20 év;
  • jó tanulmányi eredményekkel rendelkezik;
  • kiemelkedő tudományos vagy művészeti vagy sport eredményeket ért el.

Pályázat benyújtási határidő: 2021. augusztus 15.

A 2021. évi PÁLYÁZATI FELHÍVÁS ANYAGAI ITT TÖLTHETŐK LE:

Pécsi Rotary Ösztöndíj Pályázat_Felhívás_2021

Pécsi Rotary Ösztöndíj Pályázat_Ajánlólevél minta_2021

A PÁLYÁZATI ADATLAP ITT ÉRHETŐ EL (Google űrlap):

Pécsi Rotary Ösztöndíj Pályázat_PÁLYÁZATI ADATLAP_2021.

Amennyiben bárki támogatni kívánja kezdeményezésünket, kérjük jelezze a Pécsi Rotary Club elnöke vagy bármely tagja felé, illetve vegye fel a kapcsolatot a Clubbal az alábbi e-mail címen: osztondij@rotarypecs.hu